2013/03/18

MARS IS COMING!

Aktualizacja! Już jest! Już można posłuchać tutaj --> KLIK !!! WoW
Tak kochani! Dziś można to już oficjalnie powiedzieć! Zespół 30 Seconds to Mars, powraca z nową muzyką! Ach, jest tego tyle, że sama nie wiem od czego zacząć...

...nowe brzmienie, nowy wygląd, nowy singiel, nowa płyta, nowy teledysk, nowa trasa, nowe niespodzianki, Artifact, dvd z trasy, nowy projekt filmowy Jareda...

hm....

Na początek pierwszy singiel z nowej płyty czyli kawałek "Up in The Air", który będziemy mogli usłyszeć premierowo, dziś miedzy 19-20 na antenie radia Eska ROCK (klik).

Warto dodać, że 1 marca Marsi wysłali "Up in The Air"na pokładzie sondy w przestrzeń kosmiczną i pierwsze oficjalne odsłuchanie odbędzie się dzisiaj 18 marca, właśnie tam! Żaden inny zespół jak dotąd nie może się tym pochwalić.

 MARSI w NASA - wysyłają swój singiel w kosmos


Numer jest zapowiedzią najnowszej, czwartej już studyjnej płyty zespołu i zmiany nurtu muzycznego! Tak! Wierni fani zespołu dobrze wiedzą, że zespół z każdym albumem ewoluuje, zmienia się, tworzy muzykę unikatową.Trzy płyty - trzy odmienne style - ta sama świeżość i energia. Nie inaczej jest i tym razem. "Mamy niesamowitą muzykę, którą chcemy podzielić się z fanami. Myślę, że dla każdego w zespole jest to ważna płyta, wręcz decydująca. Taka ewolucja, która pokaże, kim jesteśmy - lepiej niż którykolwiek z poprzednich albumów" - mówi wokalista Jared Leto.


Grafika promująca singiel "Up in The Air"


Zespół nie ukrywa, że fani są dla nich najważniejsi, dlatego traktuję ich jak rodzinę. Jak śmieje się Jared jest to "bardzo dysfunkcyjna rodzina" - jednym słowem Echelon. I kto interesuje się zespołem wie, że chłopcy organizują specjalne spotkania on line, nazywane powszechnie VyRT'em. Podczas tych kilku godzinnych transmisji na żywo, zespół daje Echeelonowi część siebie, zapraszając kamery do własnego studia i dając małę zapowiedźi nadchodzącej muzyki. Tak więc mogę powiedzieć, że miałam okazję usłyszeć kilka fragmentów i nie powiem.... zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie! Jednak efekt ostateczny poznamy już dziś! 

Kiedy natomiast możemy spodziewać się płyty?  Jared i spółka podali dziś na twitterze, że album  będzie nosić nazwę "Love Lust Faith + Dreams" ujrzy światło dzienne 21 maja (klik), czyli dwa tygodnie przed rozpoczęciem europejskiej trasy zespołu, której otwarcie nastąpi w Polsce, 5 czerwca na Impact Fest w Warszawie (klik)Więcej o nowej płycie tutaj (klik)!!!

O godzinie 18:10 polskiego czasu Marsi spotkają sie w NASA z astronautą Thomas'em Marsburn'em. Ich rozmowę połączoną z Q+A będzie można obejżeć na żywo na stronie NASA ( klik) i stronie VyRT (klik). 
Zaś o godzinie 20:00 zespół pojawi się ze swoją piosenką w poniedziałkowym programie w BBC Radio 1. Możecie go wysłuchać tutaj ( www.bbc.co.uk/radio1/ ).

Jeżeli chcecie być na bierząco, szczególnie dziś - śledźcie chłopaków na twitterze!Cieszę się strasznie i ekscytuję się tą nową muzyką!
Do usłyszenie, wkrótce! 
XO

3 komentarze:

 1. Kocham, kocham, kocham !!!
  Nowy singiel jest MEGA!
  Dziękuję Mary za info !! :* Kocham cię za to!

  (Dużo tej miłości mam dzisiaj) :D

  OdpowiedzUsuń
 2. mistrzkamuflażu18 marca 2013 17:55

  Intrygująca okładka singla, sam utwór bardzo fajny, energetyczny, najbardziej efektowne jest dla mnie przejście Jareda ze zwykłego głosu na tę jego chrypkę ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham ten zespół. I chyba nie mogę się wypowiedzieć obiektywnie, więc nic oprócz Kochamtoochamtokochamtokochamtokochamto nie napisze.

  OdpowiedzUsuń